8 sie 2022

Spacer Aleksandra Brambor-Rutkowska, Paweł Mildner recenzja

Spacer.
Aleksandra Brambor-Rutkowska, Paweł Mildner

Czy lubicie spacery?
My uwielbiamy. Na spacerze zawsze coś się dzieje. A to auto przejeżdża a to piesek idzie na smyczy. Każda chwila jest nową możliwością na poznanie świata, kolorów i dźwięków. Dokładnie tak jak w książce "Spacer" od Natuli Insta Ta mała książeczka kontrastowa porywa nas w przyjemną podróż. Zabierajcie więc swoje najmłodsze pociechy i zaczynamy.


Czy wiecie że podróż zaczyna się od pierwszego kroku? Nasza zaczyna się od otwarcia drzwi: "cyk, cyk" oraz zejściu po schodach "hop, hop". Potem mamy same przyjemności, czyli zwierzaki, patyki i inne zjeżdżalnie 🤣. Jestem przekonana że spodoba Wam się.


Warto zwrócić uwagę na wykonanie książki. Ilustracje są bardzo proste ale też zrozumiałe dla dziecka. Kolory żywe i wesołe. Mocne kolory wspomagają prawidłowy rozwój wzroku u dziecka. Twarde, kartonowe kartki i zaokrąglone rogi sprawiają, że książka długo będzie dobrze wyglądać. Bo wiadomo jak to jest w tym wieku, czasem można coś ugryźć albo na to stanąć przypadkowo :)


Najfajniejsze jest to że wystarczyło kilka razy przeczytać ją dzieciom a starsza córka bierze i "czyta" ją młodszemu bratu. Opowiada co się dzieje na obrazkach, tłumaczy i wydaje dźwięki.
Do tej pory mieliśmy kontakt tylko z czarno białymi publikacjami dla najmłodszych dlatego ta zrobiła na nas duże wrażenie. Mamy wiele radości z czytania jej.. Polecamy.


Pani KoModa

5 komentarzy:

 1. Prostota górą. I jakie wyraziste kolory.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne i pomysłowe 😀👍

  Pozdrawiam cieplutko i życzę Tobie miłego i pozytywnego dnia 😘🤗
  Patryk

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna na rozbudzenie miłości do książek.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że masz ochotę podzielić się ze mną swoimi myślami. Dziękuję!