1 lut 2019

"Los" Audery Carlan Recenzja.

book

"Los" Audery Carlan.
data wydania: 30 styczeń 2019

audrey Carlan

los książka
Piorun
Patrząc na piękną okładkę oczekiwałam cukierkowej historii o miłości , a trafiłam na dobrą opowieść o miłości, przebaczeniu, stawianiu czoła przeciwnościom losu. O ludziach którzy chcą znaleźć drogę do siebie. 

Kathleen główna bohaterka przeżyła kilka lat temu pożar.  Przeżyła, ale można powiedzieć że jej cudowne życie się skończyło. Z pięknej, pewnej siebie kobiety pozostał wrak. Poparzenia szpecą jej ciało, koszmary nawiedzają ją niemal każdego dnia, straciła sprawność w dłoniach i nie może wykonywać ukochanej pracy, a jej ukochany narzeczony Carson już nie jest jej. Postanowiła, że się rozstaną, ponieważ uważała, że jej nie kocha. A w  tej sytuacji zostanie z nią tylko z litości.

Po kilku latach od wypadku kiedy Kat powoli akceptuje swoje nowe życie,  spotyka swojego byłego. Kathleen  próbuje udawać obojętność, pomimo tego że jej serce i ciało mówi coś innego. Między parą iskrzy. Ponownie zbliżają się do siebie. Carson jest wniebowzięty kiedy dziewczyna pozwala mu wejść do swojego życia na powrót i tym razem go nie odtrąca.

książki

książka audrey carlan Niestety los  ma inny pomysł na ich relację, przez te trzy lata zdarzyło się wiele rzeczy które teraz mają wpływ na ich życie. I z jednej strony mamy kobietę po przejściach z drugiej strony mogłoby się wydawać szansę na piękną historię miłosną. Dodatkowo  pojawiają się w tych delikatnych relacjach kolejne osoby, które mogą wszystko zniszczyć.

Często w romansach fabuła jest bardzo podobna do siebie. Możliwe, że przeczytałam już tyle książek że trudno mnie było zaskoczyć. Tu natomiast autorka zaskoczyła mnie i to nie jeden raz.  Bohaterka bowiem nie jest  prostą,  słodką, naiwną dziewczyną a dojrzałą kobietą, która mierzy się z trudnymi sytuacjami, nie ucieka od nich i płacze po kątach a stawia im czoło. Tak! Takich bohaterek ta literatura potrzebuje.  Dziewczyna jest pewna swoich uczuć  i ufa  Caronowi, niestety sytuacja w której się znajdują jest trudniejsza niż mogłoby się spodziewać. 


salon

Czy sekrety ukochanego zaważą na ich życiu i rozdzielą ich na zawsze?
Czy da się wymazać przeszłość?
Czy oboje chcą zapomnieć o tym co się wydarzyło kiedy nie byli ze sobą i iść na przód?  

Nie mogłam się oderwać od książki aby przekonać się czy akcja potoczy się tak jak się spodziewałam. Nie, nie potoczyła się! Lubię takie książki, które mnie poruszają! Lubię jak mnie zaskakują! Lubię  takie historie.
Dajcie mi inną książkę tej autorki a z chęcią ją przeczytam J


Za możliwość przeczytania książki dziękuje Wydawnictwu Edipresse Książki.*
Pani KoModa

9 komentarzy:

 1. Myślę, że dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam, gdy książka tak wciąga, że nie można się od niej oderwać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mnie zainteresowała:))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zainteresowałaś mnie tym postem:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się interesująco :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo zachęcająca recenzja. Książka powiększa moją listę lektur. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaciekawiła świat mnie szczególnie wstępem. Okładka rzeczywiście urocza.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że masz ochotę podzielić się ze mną swoimi myślami. Dziękuję!