18 wrz 2023

Zobacz, jak wielka jest miłość Alicja Dyrda recenzja


Zobacz, jak wielka jest miłość 

Alicja Dyrda

Niewielka książka o ogromnym uczuciu. O miłości. Cudownie zilustrowana i ciepła. Kolejna perełka z Wydawnictwa Natuli.


Zobacz jakwilka jest miłość” to opowieść tym wspaniałym uczuciu. Każde dziecko nosi je w sercu i wydaje się pozornie niewielkie. Ale to uczucie rośnie i staje się ogromne. Tak duże że wychodzi poza małego człowieka. Miłość rozprzestrzenia się na innych ludzi, zwierzęta i obejmuje kolejne miejsca. To ta sama która jest w sercu każdego z nas. Miłość jest żywa. Wypełnia, obejmuje, przepływa…


Książka oprócz krótkiego tekstu ma urocze ilustracje. Moje dzieci mają wielką przyjemność oglądając ją raz po raz. Są tu rodzice bawiący się z dzieckiem w piaskownicy, jest sprytny piesek, mama przytulająca córeczkę, ciekawska dziewczynka i śpiący chłopczyk. (…) Wszystko w słonecznym, czarodziejskim wręcz klimacie. Na obrazkach widać czułość, intymność, zaufanie, radość, spokój.


Mądra, budująca treść spodoba się każdemu dziecku. Będzie przyjemna również dla rodzica. Idealnie nada się na prezent dla ukochanej małej istotki. Matowa, twarda okładka i materiałowy brzeg przypomina mi stare klasyki literatury. Mocne strony a na nich żywe, kolorowe obrazki dopełniają całości. Bardzo lubię kiedy czcionka jest spora. Dzięki temu możemy czytać również wieczorem przy mniejszym świetle.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Natuli. 

*

Pani KoModa

2 komentarze:

  1. Dobrze wiedzieć, że taka pozycja jest dostępna na rynku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wartościowa treść i piękne ilustracje - czego chcieć więcej!

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że masz ochotę podzielić się ze mną swoimi myślami. Dziękuję!