25 lut 2021

Rośniemy razem z Poster Store.

Uwierzycie, że czas tak płynie a ja już uczę córkę literek i cyferek?

Też jestem zaskoczona jak szybko to się wydarzyło. To kolejny etap w naszym życiu J W tej sytuacji z wielką pomocą przyszły mi strona  Posterstore.  Tam zamówiłam grafiki z alfabetem oraz cyferkami.

Alfabet w formie dużych liter. Są one bardzo uproszczone. Mają tylko kilka kolorów przez co nie rozpraszają uwagi i świetnie pasują kolorystyką do cyferek. Wielkim plusem cyferek są motywy narysowane obok. Pokazujemy i liczymy. To super pomysł i świetna zabawa. 

Plakaty dla dzieci  zawiesiłam na tyle nisko aby córka zawsze miała łatwy dostęp do nich. Nie bez znaczenia jest dla nas również fakt że plakaty pochodzą z papieru powstałego z certyfikowanych lasów i pozostawiają za sobą możliwie najmniejszy ślad węglowy. Posiadają Nordic Swan Ecolabel informujący o  zrównoważonej produkcji i konsumpcji. 

Do kompletu dołączyłam również trzy plakaty przestawiające zbiory zwierząt.  Są to zwierzęta oceaniczne, afrykańskie i leśne. Wszystkie rysowane podobną kreską. W kolorystyce pasującej do literek i cyferek. 

Córka od razu wskoczyła do łóżeczka i zaczęła pokazywać bratu każde zwierzątko i nazywać je. Super spędzają razem czas [ choć syn niewiele jeszcze rozumie J  ]

Jako że ja już miejsce na plakaty mam nie musiałam korzystać z przewodnika po galerii ściennej. Czyli inspiracjach jak ułożyć własną galerię. Takich inspiracji na stronie jest więcej. Bo  większość plakatów ma swoje wizualizacje z innymi pasującymi. Pod wybranym plakatem znajdziesz podobne kolorystycznie i tematycznie do niego. Dlatego nawet jak nie masz pomysłu jak skomponować swoją galerię, zrobisz to bez problemu. 

Córka  nie znała wszystkich zwierząt a więc to była super sprawa że mogła je poznać. Rekin młot? Rozdymka czy bawół to te które właśnie poznała. Ciekawa jestem czy wasze dzieci znają już wszystkie zwierzątka. Podoba mi się prostota tych ilustracji i porządny papier na jakim są wydrukowane. Cieszę się że w taki niedrogi sposób mogę zmienić aranżację pokoju dzieci. Dostosować dekoracje do wieku. Dzięki temu pokój rośnie razem z nimi. 

Ale, ale! Dla każdego coś miłego bo w salonie również odświeżyłam galerię. Klimatyczne obrazy  ozdobiły główną ścianę salonu.

Tym razem postawiłam na brązy i leśne klimaty. Poprzestawiałam trochę w salonie. Bardziej pasuje mi taka kolorystyka. A w dużym plakacie przedstawiającym las, po prostu się zakochałam.  Lisek trafił do galerii zupełnie niepostrzeżenie J Taka naturalna, botaniczna tematyka już długo gości w moim mieszkaniu i jakoś nie może mi się znudzić. Jako, że plakaty są w spokojnej i harmonijnej kolorystyce całość przełamałam dwoma kolorami ramek. Ten pomysł zaczerpnęłam z przewodnika który jest na stronie. 


Co wtorek do tego zbioru dochodzą kolejne nowości i jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Coś co pasuje do każdego stylu. Aby Was zachęcić zaproponuję Wam również kupon rabatowy na zakupy.  

Wystarczy wpisać     panikomoda_35    w miejsce kodu rabatowego

Dzięki niemu wasze zakupy będą tańsze o 35 %

*

Pani KoModa

3 komentarze:

  1. U mnie też pewnie szybko zleci i będę niebawem uczyła czytać moją córkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie plakaty dla dzieci są super.
    Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że masz ochotę podzielić się ze mną swoimi myślami. Dziękuję!